Logo

Се продава маса со шест столици

Број на оглас: 2224030 | Објавен на: 10.10.2016, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Се продава маса со шест столици
Инфо.076950156

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Deni