Logo

AUDI A4 1.9 TDI 131 KS S-LINE

Број на оглас: 2224157 | Објавен на: 30.03.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 4.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Audi A4 1.9 tdi 131ks S-LINE 2001god
kolata e vo mnogu dobra sostojba
Od Oprema Poseduva
Climatronic
Komandi na volan
Board Kompjuter
Parking Senzori
El Retrovizori
El Stakla
Nalson Za raka
Xenon Svetla
Malgenki
16-ki S-LINE Al Bandasi So Novi gumi
Registrirano do april 2017
i uste mnogu drugi raboti...

Огласи од: Noelias Auto Plac Resen

Noelias Auto Plac Resen

korculanska br. 60 Resen
Ресен

Станете Премиум член

 Noelias Auto Plac Resen

Потврден огласувач