Logo

Masi so razlicni dimenzii golemi i mali!

Број на оглас: 2224408 | Објавен на: 07.08.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Masite se so razlicni dimenzii javete se ke vi kazeme

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Mirko

Потврден огласувач