Logo

Seat Cordoba 1.4 MPI

Број на оглас: 2224459 | Објавен на: 06.12.2016, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e bez nikakva maana!!
-4 novi gumi
-4 novi amortizeri
-Lovato plin vgraden pred 1god...
-smeneti gurtni
Za poveke informacii javete se na 077 835 550. Moze i zamena so moja doplata.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Sasko