Logo

SPUSTIME KOLI SO GREENJE KAKO SAKATE VIE SPORTSKI "BANDASI"

Број на оглас: 2224680 | Објавен на: 26.05.2018, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


*** SPUSTIME KOLI SO GREENJE

*** KAKO SAKATE VIE SPORTSKI

>>> EXTRA CENA <<<

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Prodavam Bandasi

Потврден огласувач