Logo

POLUOSOVINI ZA CITROEN SAXO

Број на оглас: 2224936 | Објавен на: 16.07.2019, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: saxo

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


poluosovinite se novi ne koristeni
mi ostana samo desnata (dolgata)
cena 5000den.
Dimitar 071 455 852.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 DIMITAR