Logo

ford focus 1.8 tdci

Број на оглас: 2225128 | Објавен на: 13.09.2017, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2016

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford focus 1.8 tdci 2002 god Luft master poloven ispraven 50 evra.
Egr ventil kompleten so grana usisna I senzori za vakum vozduh polvni ispravni cena 70 evra
Moze da se dostavi I preku Kargo niz cela Makedonija poz.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач