Logo

ЛОЗЈЕ во Леговец

Број на оглас: 2225246 | Објавен на: 11.10.2016, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2700 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава лозје во Леговец, блиску до патот, со површина од 2700 метри квадратни. Цена по договор. Контакт на 071 823 542 или 032 482 290.

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  vaucer