Logo

Massey Ferguson 430

Број на оглас: 2225657 | Објавен на: 12.07.2020, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Mnogu dobro socuvan uvezen novi pogonski gumi so seckalka za slama rikverc kamera bez nikakva mana kako od fabrika.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач