Logo

Plac vo s.Mozdivnjak

Број на оглас: 2225954 | Објавен на: 11.10.2016, 23:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 380 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo s.Mozdivnjak so povrsina od 380m2 placot e na 50m od glavniot pat ima bunar so voda moze zamena za Avtomobil povise informacii na tell.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Zoran