Logo

BARAM VOZAVI SOFERI SO BG PASOS ВОЗАЧИ ВОЗАЧ ШОФЕР

Број на оглас: 2226170 | Објавен на: 22.07.2017, 07:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 123 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


БАРАМ ШОФЕР СО БГ ПАСОШ ЗА РАБОТА ВО ЕУ ПЛАКАМ НА ДНЕВНИЦА
-------------INFO NA TEL-------------
078 422 878

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 KOCUBA KOMPANI

Потврден огласувач