Logo

KUBOTA A175D 4x4 - uvoz od JAPONIJA-so freza

Број на оглас: 2226421 | Објавен на: 17.09.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.990 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА. МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И СЛ. ТРАКТОРИ СО ПЕРФЕКТНИ МОТОРИ И МЕНУВАЧИ. ЛЕСНИ ЗА УПРАВУВАЊЕ. МАНЕВРИ ВО МАЛ ПРОСТОР. МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА. ВЛЕЧЕЊЕТО НА СИТЕ ТОЧКОВИ (4x4) - МАЛКУТЕ КОЊСКИ СИЛИ ГИ ПРАВИ МНОГУ СИЛНИ. ШЛАЈФУВАЊЕ НЕМА.

ТРАКТОРОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВ;
КОЊСКИ СИЛИ: 25:
ТРАКТОРОТ СЕ ПРОДАВА СО ФРЕЗА;
ЦЕНА: ТРАКТОР СО ФРЕЗА -4290, СЕГА 3990 EUR;


ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 457 991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач