Logo

Prskalica MARUYAMA SSA-F505 - uvoz od JAPONIJA

Број на оглас: 2226481 | Објавен на: 23.03.2018, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.290 €

Категорија: Моторни Возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Прскалица за лозја и овоштарници
Капацитет: 500 L
Увоз од Јапонија
Мотор : дизел KUBOTA
Влечење : 6x6
со силен вентилатор
Цена: 3490 eur


Информации на телефон : 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач