Logo

monitor

Број на оглас: 2226987 | Објавен на: 12.10.2016, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се бара


LED-1366-768-G-40-15.6

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Tatjana