Logo

Galaxy 2.3 benzin plin

Број на оглас: 2227060 | Објавен на: 31.10.2016, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba mnogu mala potrosuvacka....

 Валандово

Прати Е-Маил

 Brane