Logo

Osovina Nova 5 Tonska Pronar

Број на оглас: 2227825 | Објавен на: 29.12.2017, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Osovina Pronar Nova so gurtni i dobusi

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 dime

Потврден огласувач