Logo

ИНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ ПОСРЕДНИЦИ

Број на оглас: 2228166 | Објавен на: 18.03.2018, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Маркетинг, Реклама, ПР

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Потребни се озбилни и истрајни лица за работа од дома како Интернет Маркетинг Посредници во америчка компанија. Бесплатна обука, преведени материјали за работа, аудио-видео презентации, се со цел за успех во заработката. Работа во Тим и водени од сигурните раце на веке докажани Тим ЛИДЕРИ. Успехот зависи само од вас и вашето залагање.
Основајте сопствен Бизнис без големи вложувања. потребно е само стрпливост и желба за успех.
http://metesfiamor.wixsite.com/opportunity

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Metodija

Потврден огласувач