Logo

ИДЕАЛЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА ВЕЛЕС

Број на оглас: 2228209 | Објавен на: 20.03.2017, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


деловен простор од 100 м2 по поволна цена во строг центар на Велес,се наога во непосредна бли3ина на судот ,на втор спрат над Капри кафе.Просторот е целосно отворен ,може да се користи 3а ра3ни намени, -3аПИЦЕРИЈА,ИГРОТЕКА,САЛОН,КАНЦАЛАРИЈА ,ИЛИ 3А НЕКОЈА ВАША ПОТРЕБА ПО ДОГОВОР.
075-509908 И 078908722

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач