Logo

Asus A32-F5 baterija

Број на оглас: 2228402 | Објавен на: 14.02.2017, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Процесор: над 1 GHz

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Цена: 1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova, nekoristena kompatibilna baterija model A32-F5 za laptopi Asus od seriite F5, Pro50 i X50. Cenata e mnogu povolna i po dogovor.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 QwertyXYZ

Потврден огласувач