Logo

Senzor za nadvoresna temperatura

Број на оглас: 2228803 | Објавен на: 21.04.2017, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra G

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava senzor za nadvoresna temperatura za Opel Astra G vo ispravna sostojba.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач