Logo

staro ogledalo i dr. predmeti

Број на оглас: 2229201 | Објавен на: 14.10.2016, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ogledaloto e staro nad 2 veka i e zacuvano vo dobra sostojba ima i dr. predmeti

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 xxxx