Logo

MASA I STOLICA OD DRVO PO NAJNISKA CENA

Број на оглас: 2229607 | Објавен на: 01.01.2018, 02:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Masa I dve stolici (od drvo)

Cenata e za komletot od masa I stolici

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mebel i oprema polovni

Потврден огласувач