Logo

Prodavam omega na delovi

Број на оглас: 2230396 | Објавен на: 03.09.2017, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel omega isklucivo na delovi i delovi za astra g 1.7td se sto vi treba

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач