Logo

Dzip Mitsubishi Pajero Pinin Avtomatik

Број на оглас: 2230829 | Објавен на: 12.02.2017, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero Pinin

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipceto e doneseno od Svajcarija. Podignato napred nazad. Vitlo plus LED svetlo. Registrirano na Mk tabli. Bez nikakvi zameni.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 BABA-Podgorci

Потврден огласувач