Logo

Trosed na pustanje trodelen

Број на оглас: 2230983 | Објавен на: 15.10.2016, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Trosedot e skoro Nov koristen 5meseca
Vo odlicna sostojba
Moze da se vide vo sekoe vreme

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko