Logo

PASSAT 1.9TDI

Број на оглас: 2231162 | Објавен на: 12.11.2018, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.450 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT 1.9 TDI 110ksDOMAKINSKO VOZILO VOZENO ZA DOMASNI POTREBI
REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN
SAMO ZA DOMAKIN COVEK!!!!

 Кратово

Прати Е-Маил

 mario

Потврден огласувач