Logo

FaBi fudbalcinja

Број на оглас: 2231582 | Објавен на: 11.02.2017, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Автомати за игри

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fabi fudbalcinja vo odlicna sostojba 370 eur so staklo na zetoni, po izbor moze i na 5 ili 10 denari zetonjerki.

 Кичево

Прати Е-Маил

 650

Потврден огласувач