Logo

vencanici novi pod naem ili se izdavaat

Број на оглас: 2231770 | Објавен на: 20.02.2018, 06:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Свадба облека

Големина: 40

Боја: Бела

Цена: 350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


vencanici novi bela i sampajn boja novi so prekrasen dizajn i matrijal pod naem za 5 dena (100 eu) za prodazba 350 eu moze zamena za kola,mobilen,led tv,drva,gradezni matrijali ili texnicka stoka na ovaj broj 075520846. 075520846. 075520846.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач