Logo

Се Продава Panasonic Lumix DMC-FZ28

Број на оглас: 2231883 | Објавен на: 16.10.2016, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Дигитален фотоапарат,со мал квар.
10.1 vs 8.0 MP,27-486mm, 35mm.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Горјан