Logo

Продавам расветни тела

Број на оглас: 2232183 | Објавен на: 03.05.2018, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Поволно продавам користени расветни тела, лустери за во дневна, трпезарија, детска соба,плафонерки и ѕидни.
Цена по договор, може поединечно може и сите заедно.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 АЛЕКСАНДАР

Потврден огласувач