Logo

Alfa romeo 147

Број на оглас: 2232317 | Објавен на: 20.06.2017, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisirana vo ovlasten servis na Alfa Romeo so celosna dokumentacija smenet rebrast klinast ulje i site filtri. Carineta !

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач