Logo

ovci

Број на оглас: 2232576 | Објавен на: 13.09.2018, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 130 ovci i 40 jagnina cena po dogovor barajte samo na ovaj broj 072 625 355

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 crni

Потврден огласувач