Logo

prodavam kompjuter asus

Број на оглас: 2232605 | Објавен на: 18.10.2016, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam kompjuter asus cel komplet mnogu e socuvan bez defekt kupen od kupen e novo ne e koristen mnogu cena po dogovor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ismail