Logo

Se prodava kros kawasaki punak

Број на оглас: 2233637 | Објавен на: 17.10.2016, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2003

Модел: Kx250

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Perfektna sostojba

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Toni