Logo

далечинско за CLOUD IBOX ресивер

Број на оглас: 2233698 | Објавен на: 05.12.2017, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


1. Се продава далечинско за сателитски ресивер Cloud IBOX HD - 700 денари
2. Се продава и адаптер за Cloud IBOX HD - 800 денари

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Непознато

Потврден огласувач