Logo

Mercedes 813 kiper

Број на оглас: 2233819 | Објавен на: 19.01.2017, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 € Цената е фиксна 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes 813 dobar motor 130konja kiper 6ka pumpa na joistik dobri gumi novi akumulatori hidraulicen volan pali vozi

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 neso