Logo

соби за ноќевање во Центар

Број на оглас: 2234067 | Објавен на: 08.02.2019, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмуваат соби за ноќевање и краток престој во центар на Скопје по многу поволни цени.
Собите се опремени со купатило, телевизор,WI Fi и клима уред

Тел. 077 88 99 85 и 023 110 635

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Sase