Logo

Се изнајмуваат соби во Стар Дојран

Број на оглас: 2234125 | Објавен на: 10.08.2020, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмуваат две соби во дојран
повеке информации на телеfon
078805717

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач