Logo

se prodava nov namesten stan

Број на оглас: 2234195 | Објавен на: 20.02.2017, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 77

Греење: Централно

Спрат: 1

Цена: 68.000 € 73.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН (79000ЕВРА) ИЛИ НЕНАМЕСТЕН (68000ЕВРА) станот е на први кат, има 77 метри квадратни, наместен е со нов никогаш некористен мебел, станот се состои од дневна плус кујна, спална соба, детска соба и две вц, Улица Доситеј Обрадовиќ број 14 1/7

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 stan

Потврден огласувач