Logo

Apartman

Број на оглас: 2234313 | Објавен на: 17.10.2016, 23:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Se izdava celosno opremen apartman za turisti!!!
(cena po dogovor)

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 gjoko