Logo

POLICE SPREJ ----SOLZAVEC

Број на оглас: 2234511 | Објавен на: 14.08.2017, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 599 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


На посебна комбинација на спреј во врска со особено моќна спреј ќе ве заштити! Спреј бибер - може да е доволно мал за да се најде во вашата торба или панталони / здолниште корселе простор, но доволно голема за да се брани ефективно.

Високо ефикасна одбрана спреј на база пипер (нема ефекти познат). Во случај на контакт со мукозните мембрани (очите, носот, устата) веднаш влегува гори ефект. Бибер спрејови, генерално, не се во Германија за употреба против луѓето, но за одбрана против напаѓање на животни како кучиња, ограничен. И дува агент на (озон-зачувување), како и на активните супстанции и растворувачи се биоразградливи. Димензии: 11 x 3,5 cm

DOSTAVA NIZ CELA MK

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 MOBILE-STORE