Logo

GRAMOFON RIZ TOSCA

Број на оглас: 2234860 | Објавен на: 08.02.2017, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vintage gramofon RIZ TOSCA vo odlicna sostojba

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 ZORAN