Logo

Flex Lenovo G570/575 - Flet

Број на оглас: 2235157 | Објавен на: 28.02.2017, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Flex kabel za Lenovo G570/575 - Cena po dogovor

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач