Logo

se prodava biliard.

Број на оглас: 2235223 | Објавен на: 18.10.2016, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava biliard 6ka zacuvan.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 luka