Logo

Flex Toshiba Satellite C50 A 1FW - Flet

Број на оглас: 2235273 | Објавен на: 28.02.2017, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Flet kabel za Flex Toshiba Satellite C50 A 1FW - Flet, cena po dogovor.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач