Logo

Nov drzac (држач) za motor za Kia Sportage 2.0 CRDI

Број на оглас: 2235572 | Објавен на: 21.04.2017, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Tип на делови: Држачи

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov drzac, drzach (држач) za motor za Kia Sportage 2.0 CRDI, 4x4 WD..... drzacot e nov, neotpakuvan, naracan i kupen po greska. Drzacot e toj na slikite (na semata-del br.13), cena kolku sto e kupen, imam fiskalna smetka! mob. za kontakt: 070/714-595 070/714-595 070/714-595

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач