Logo

Lozova Rakija Evtino za stara dobra.

Број на оглас: 2235968 | Објавен на: 17.05.2018, 15:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Аптеки, Фармација,Земјоделски

Вид на оглас: Се продава


Lozova rakija, cena 100 den. za litar i stara 2 god so jacina 50% alkohol.dostava niz makedonija.kontakt.tel.078267009

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojan

Потврден огласувач