Logo

TUBI PLASTICNI 20 LITRI VTORA UPOTREBA

Број на оглас: 2236052 | Објавен на: 04.10.2017, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


TUBI BELI 20 LITARSKI 50 DEN TUBA
TUBI PLAVI 10 LITARSKI 30 DEN TUBA
TUBITE SE EDNAS UPOTREBENI
ZA TEHNICKA UPOTREBA
CENA PO DOGOVOR
070-360-713 DIME
070-360-713 DIME

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 dime

Потврден огласувач