Logo

DAIHATSU SIRION**2008** 1.0BENZIN-PLIN ATEST DIZNA SISTEM

Број на оглас: 2236392 | Објавен на: 14.02.2017, 07:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daihatsu

Модел: Sirion

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1.999 € Цената е фиксна 2.199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM DAIHATSU SIRION 2008 GODINA ATEST PLIN DIZNA SISTEM.FULL OPREMA KLIMA,BORD KOMPJUTER , SERVO,ABS,2 AERBAG,ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA,FABRICKO RADIO I DRUGA OPREMA.REGISTRIRANA DO 7 MESEC SO ZELEN KARTON.KOLATA NE E OD UVOZ...MOZE ZAMENA ZA ZAMENA DRUGA CENA...

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj

Потврден огласувач