Logo

Cevki za navodnuvanje цевки за наводнување

Број на оглас: 2236433 | Објавен на: 29.01.2019, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат цевки за наднување 60 парчиња со димезии ф110 мм 30 париња по 1800 ден и ф70 мм 30 парчиња по 1200 ден .. Телефон за контакт 070219757

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 osteruks

Потврден огласувач